Як вибрати пластикові вікна

Для захисту, комфорту і краси: як вибрати пластикові вікна правильно

Вибір і покупка металопластикових вікон вимагає граничної відповідальності, оскільки встановлена конструкція передбачає досить тривалий термін експлуатації - НЕ рік-два, а десятиліття! Сучасний ринок рясніє пропозиціями як від відомих, так і від початківців, що пропонують готові інженерні рішення, в тому числі нестандартні.

Як же вибрати металопластикові (ПВХ) вікна, щоб не сумніватися в їх якості? Які, на думку фахівців, пластикові вікна найкраще поставити в заміський котедж, а які - в квартиру в міській висотці?

Процедура вибору вікна базується на ряді критеріїв, які гарантують користувачеві:

Вибір пластикових вікон пов'язаний і з естетичними запитами: невипадково вважається, що вікна - це очі будинку, тому вони повинні бути красивими!

Які пластикові вікна краще? Вибираємо за профілем, склопакету, фурнітури

Як вибрати пластикові окна. Ті, що відповідають сукупності перерахованих вище критеріїв. Параметрами високої якості (і пріоритетно - технічної безпеки) повинні відповідати всі окремо взяті елементи конструкції, а саме:

Важливим аспектом залишається грамотний монтаж, тому довіряти установку вікон слід тільки кваліфікованим фахівцям.

Для визначення ідеалу необхідно детально розібратися в особливостях матеріалів, використовуваних при виготовленні металопластикових вікон.

Профіль

ПВХ-профіль - це каркас, тобто, основа віконної конструкції, а тому він повинен:

Склопакет

При виборі металопластикового вікна важливо орієнтуватися на якість склопакета, який відрізняється:

Рекомендуємо вибрати пластикові (ПВХ) вікна, у яких повітряні міжскляні камери заповнені аргоном або криптоном. Така конструкція дозволить істотно заощадити витрати на опалення взимку і кондиціонування приміщення влітку.

Фурнітура

Перед тим, як вибрати пластикове вікно, зверніть увагу на фурнітуру. Вона повинна:

Гарантією якості виробу є репутація компанії-виробника. Серед культових видів фурнітури - продукція наступних брендів:

Кращі пластикові вікна від перевіреної компанії!

Які пластикові вікна - кращі? Об'єктивні відгуки клієнтів - відмінний орієнтир для тих, хто заплутався в достатку компаній і убитий барвистою рекламою, що обіцяє часом неймовірні інженерні рішення і всілякі «фішки». Якщо фірма пропонує вам мега-міцне функціональне вікно з товстого брендового профілю по відверто «смішній» ціні (і зі 100% передоплатою робіт) - як мінімум, слід насторожитися.

Для підтвердження серйозних намірів компанії, в якій ви плануєте вибрати вікна ПВХ, необхідно отримати більше інформації:

Найбільш значущі критерії - рекомендації знайомих або тих, хто вже скористався послугами конкретної фірми. До уваги приймаються:

Не зайвим стане відвідування офісу компанії з метою ознайомлення із зразками і підтверджуючими документами.

Як правило, компанії з досвідом роботи не менше п'яти років відрізняються наявністю ліцензії і оперують власним виробництвом. Їх продукт сертифікований і відповідає вимогам ДСТУ.

Саме сертифікація є інструментом захисту покупця від недобросовісного виробника, а також виступає гарантом безпеки, підтвердженням заявленим показникам якості товару.

Надійність від Salamander: вибираємо німецькі вікна!

Найкращі пластикові вікна - ті, що задовольняють вас розмірами, матеріалами, зовнішнім виглядом, функціоналом і ціною.

Виготовити металопластикові конструкції будь-якої конфігурації можуть тільки справжні професіонали. Репутація компанії Salamander підтверджена столітньою історією даного бренду.

Товарний асортимент бренду затребуваний в майже 50 країнах світу. Продукція сертифікована і відповідає євростандартам. З метою підтвердження якості ПВХ-профіль від Salamander маркований.

Серед переваг звернення до нас:

 


Відгуки

КИЇВ

  1. 0 800 609 609 (Безкоштовно)
  2. 044 225 81 05 (Київ)
  • вул. Володимиро-Либідська, 16
  • Пн - Пт 9:00 - 19:00
  • Сб 10:00 - 15:00