Утеплення балкона

Утеплення балкона високоякісними матеріалами: професійні послуги в Києві

Утепление балконаВ основі конструкції квартирної лоджії або балкона лежать залізобетонні плити, які відрізняються підвищеною теплоємністю, а також здатністю промерзати і акумулювати конденсат. Утеплення балкона - це комплекс монтажно-оздоблювальних робіт, націлених на поліпшення теплоізоляційних якостей приміщення і підвищення рівня комфорту.

Виконавши правильне утеплення балкона з зовнішньої і внутрішньої сторони, архітектурний «доважок», часто використовуваний в якості побутового приміщення або комори, можна перетворити в затишну міні-кімнату, перебувати в якій можна буде і взимку, і влітку.

Домогтися високих показників утеплення неможливо, якщо не виконати скління, а також обшивку балкона.

Повний спектр послуг з утеплення балкона по Києву виконають наші фахівці, які використовують інноваційні матеріали і технології.

Плюси утеплення балкона: що ми отримуємо в результаті?

Після утеплення і чистової оздоблення балкона збільшується корисна площа житлового приміщення. Проводиться герметизація з подальшим утепленням підлоги, стін балкона, після чого приміщення готове до використання у вигляді домашнього кабінету або зони відпочинку. Також ви можете обладнати балкон спортивними тренажерами.

Реалізація завдань з тепло- та енергозбереження. У холодну пору року тепловіддача через двері балкону істотно знижується. Влітку ви отримаєте своєрідну буферну зону між гарячим повітрям зовні і прохолодним всередині квартири, а значить, заощадите на використанні кондиціонера.

Шумопоглинання. Після комплексного утеплення балкона посиляться звукоізоляційні параметри квартири, що важливо для будинків, вікна яких виходять на жваву автомагістраль.

Завдяки захисту від зовнішніх руйнівних чинників (опадів, вітру, температурних перепадів) триватиме термін служби екстер'єру квартири.

Утеплення балкона обов'язково необхідно при його винесенні (коли збільшується площа житлової кімнати або кухні), інакше приміщення буде холодним, що продувається, а на стіні під вікном почне накопичуватися конденсат.

Утеплення балкона: внутрішні та зовнішні роботи

Утеплення балконів передбачає сегментні роботи зовні і всередині. З метою зовнішнього або фасадного утеплення використовують мінеральну вату і пінопласт. Декоративне оздоблення - сайдинг, профнастил, штукатурка

Основні переваги технології - ефективність звуко- і теплоізоляція.

По внутрішнім роботам, пов'язаним з утепленням балкона, розглядають такі заходи, як герметизація, захист стелі та підлоги, чистова обробка стін. Застосування конкретного виду матеріалів ( «стіродур», мінвати, пенофола, гіпсокартону, дерева) безпосередньо залежить від кінцевих естетичних цілей і, зрозуміло, можливостей бюджету.

Після внутрішнього утеплення території балкона, його параметри трохи зменшуються (до 5 см з кожного боку), однак властивості міцності стають більш довговічними, оскільки інтер'єрні поверхні не піддаються впливу опадів.

Для внутрішнього оздоблення буде потрібно менше витратних матеріалів. Цикл робіт займе не так багато часу, а значить, вартість утеплення балкона буде набагато нижче.

Качественные свойства материалов, применяемых для утепления балконовЯкісні властивості матеріалів, що застосовуються для утеплення балконів

Утепление балконных полов, потолка, крышиПенопласт з товщиною листів від 50 до 100 мм відносять до ізоляційних листових матеріалів, затребуваність якого аргументована наступними факторами:

Екструдований пінополістирол ( «стиродур») виробляють із сировини, аналогічного сировинній базі пінопласту, але із застосуванням екструзії. В результаті, однорідний матеріал володіє:

Бічна поверхня екструдованого пінополістиролу - гладка або ребриста (другий варіант більше підходить для надійної фіксації).

Мінеральна вата - культовий матеріал, який використовується з метою утеплення балкона з внутрішньої сторони. Причина популярності криється в прийнятною ціною, а також найвищих показниках тепло- і звукоізоляції.

Традиційно застосовується базальтова або кам'яна вата, серед переваг якої:

Високі показники шумоізоляції і відсутність теплопровідності дають ефект повітряного прошарку, утвореною між волокнами. Правда, з часом, деформуючись під власною вагою, мінеральна вата трохи мнеться, в результаті чого утворюються так звані «містки холоду». Виходячи з цього, використовують її для горизонтальних площ при утепленні підлоги балкона і стелі.

Вертикальний монтаж вимагає додаткових заходів фіксації.

Серед переваг:

Утеплення балконних підлог, стелі, даху

Утепление балконных полов, потолка, крыши

Для того, щоб утеплити на балконі підлогу, використовують будь-який матеріал з перерахованих вище. Найбільш практична технологія - дерев'яні дошки і мінеральна вата. Щоб щільно заповнити простору, утворені між лагами, необхідно додатково прокласти паро- та гідроізоляційні шари.

При утепленні балконної стелі, а також герметизації даху, важливо дотримуватися «золотої середини»: підібрати матеріал легкий, але достатньої товщини. Для посилення міцності конструкції обов'язково використовують каркас з металу або дерева (актуально для мінеральної вати, пеноматериалов) з монтажем паробарьера (для мінеральної вати).

Утеплювач, який використовується для даху, додатково захищають гідроізолюючим (з облицювальної боку) і пароізоляцією (з боку кімнати).

Кому довірити засклення, утеплення і обшивку лоджії або балкона? Професіоналам!

Від того, наскільки якісно буде утеплений балкон, залежить комфорт і безпеку його експлуатації. Ціна і терміни утеплення балкона в Києві залежать від параметрів приміщення, а також технічної складності робіт.

Менеджер нашої компанії підбере найбільш прийнятний варіант утеплення - технічно ефективний і економічно вигідний. Ми чекаємо вас!

 

 

 


Відгуки

КИЇВ

  1. 0 800 609 609 (Безкоштовно)
  2. 044 225 81 05 (Київ)
  • вул. Володимиро-Либідська, 16
  • Пн - Пт 9:00 - 19:00
  • Сб 10:00 - 15:00