Обшивка балконів

Обшивка балкона «під ключ»: повний спектр монтажно-оздоблювальних робіт

Обшивка балкона з внутрішньої і зовнішньої сторони дозволить істотно розширити функціонал технічного приміщення, найчастіше відведеного під комору. Для облаштування тихого затишного куточка (в якому можна розташувати домашній міні-офіс, зимовий сад, творчу майстерню) досить грамотно обшити стіни балкона, утеплити підлогу і стелю.

Щоб приміщення відповідало стандартам комфорту, щоб не протікало і не продувалося вітром, необхідно добре провести зовнішню обшивку балкона і, зокрема, підвищити герметичність даху.

Скління, обшивка та обклеювання стін, виведення інженерно-технічних комунікацій, зведення стелажів і вбудованих систем зберігання - все це додасть навіть скромному за розміром балкону відчутну презентабельність.

Використовувати додаткові квадратні метри лоджії можна і потрібно. Сучасні смарт-інтер'єри базуються на  раціональному використанні простору, тому, якщо балкон добре обшитий і утеплений, ви можете сміливо використовувати його в якості продовження житлової кімнати, в якій своє місце знайдуть і м'який куточок, журнальний столик з торшером.

Необхідність обшивки балкона

Ремонт балкона з обшивкою - правильна і, що важливо, своєчасна інвестиція в побутовий комфорт. В результаті:

Ціна обшивки балкона абсолютно прийнятна, а дивіденд, який ви отримуєте в результаті грамотної обшивки, складно оцінювати тільки економічними мірками.

Які матеріали використовують для зовнішньої обшивки балкона

Припускають зовнішню (фасадну) і внутрішню (інтер'єрну) обшивку балкона. Для кожного виду робіт прийнятні свої аргументовані технології. Так, матеріали для зовнішньої обшивки балкона повинні:

Під перераховані критерії підходять всі традиційні матеріали: вагонка з пластика, сайдинг (вініловий і металевий), профнастил. Наша компанія використовує для професійної обшивки балконів в Києві сайдинг і профнастил, тому розглянемо особливості та переваги даних матеріалів більш детально.

Обшивка балкона профнастилом

Профнастилом називають гофрований лист з тонкої високоякісної сталі, попередньо оцинкованої з метою запобігання корозії. Верхній шар покриття виконано з кольорового полімеру, який володіє естетичною і захисною властивістю.

СІН-форма надає листу високої жорсткості, тоді як товщина і вага матеріалу - відносно невеликі.

Профнастил використовують для зовнішньої обшивки балконів, в тому числі і будинків, розташованих в північних регіонах. Серед переваг матеріалу:

Обшивка балкона сайдингом

Популярність вінілового і металевого сайдингу для обшивки лоджій і балконів в Києві пояснюється фізичними властивостями матеріалу, який ідеально підходить до умов нашого клімату. Серед переваг профнастилу - міцність і гнучкість, багата палітра кольорів, різні варіанти текстури і принтів (від імітації каменя до дерев’яного візерунка).

На відміну від інших матеріалів, профнастил швидко монтується, що дозволяє виконати утеплення навіть габаритного балкона швидко.

Серед експлуатаційних переваг профнастилу:

 

Внутрішня обшивка балкона з утепленням передбачає гідроізоляцію, а також монтаж підлог, чистову обробку стін, стелі і раціональне оформлення простору (виготовлення і монтаж меблів).

Серед універсальних матеріалів, використовуваних для обшивки балконів зсередини, найбільш популярна вагонка (пластикова або дерев'яна). Також хороші результати демонструють:

Кожен із зазначених матеріалів має свою специфіку монтажу та вимоги до подальшої експлуатації, а тому для вибору оздоблювального варіанту важливо врахувати конкретні технічні умови, естетичні вимоги і фінансові можливості.

Обшивку простору всередині балкона вагонкою з масиву замовляють прихильники природних інтер'єрів. Матеріал однаково міцний, екологічний і красивий. Вагонку виробляють з хвойної деревини методом стругання і шліфування (другий варіант також відомий під назвою євровагонка).

Шовна і безшовна пластикова вагонка представлена в широкому розмаїтті кольорів - від класичних однотонних до нетривіальних дизайнерських рішень (під мармур, під дерево і т.д.). Безшовна вагонка дозволяє створити ефект монолітності внутрішніх поверхонь. Матеріал має підвищену вологостійкість і абсолютно інертний до УФ-променів. Завдяки відносно невисокій ціні, обшити балкон можна недорого.

Після монтажних робіт, пов'язаних з обшивкою балкона зовні і всередині, проводиться установка вбудованих меблів. Стелажі, шафи, полиці і інші системи зберігання, а також столи, сушки для білизни виготовляються індивідуально під конкретну локацію.

Замовити обшивку балкона через сайт

Найдорожчий ресурс - час, який ми допоможемо вам заощадити. Сайт нашої компанії повністю адаптований під ознайомлення з переліком послуг, пов'язаних, в тому числі, з склінням, обшивкою і утепленням балконів. Замірники допоможуть вибрати матеріали і технології, які будуть застосовані для монтажно-оздоблювальних робіт у вашому випадку.

Для більш детальної інформації щодо оформлення екстер'єру та інтер'єру балкона, будь ласка, зверніться до менеджерів, які допоможуть вам з калькуляцією.

Довіряти кваліфікованим фахівцям - значить, не ризикувати ні засобами, ні репутацією, ні побутовим комфортом. Наші майстри виконають повний цикл робіт «під ключ» якісно і в максимально короткі терміни.


Відгуки

КИЇВ

  1. 0 800 609 609 (Безкоштовно)
  2. 044 225 81 05 (Київ)
  • вул. Володимиро-Либідська, 16
  • Пн - Пт 9:00 - 19:00
  • Сб 10:00 - 15:00