Калькулятор

Приносимо свої вибачення, калькулятор тимчасово не працює

Якщо Вам потрібен розрахунок вартості вікон Salamander напишіть нам в онлайн-чат або зателефонуйте за безкоштовним номером телефону 0 800 609 609


Придбання і установка нових металопластикових вікон - досить значне вкладення грошових коштів. Тому кожен дбайливий господар вважає за краще заздалегідь дізнатися, у скільки йому це обійдеться.

Калькулятор вікон, представлений на сайті, допоможе розрахувати вартість вікна самостійно, без звернення до фахівця. Підставляючи варіанти параметрів і комплектуючих металопластикових вікон в калькулятор, легко вибрати версію проекту, яка влаштує вас і в економічному, і в експлуатаційному сенсі.

Що враховується при розрахунку вартості вікна ?

 1. Тип і розміри металопластикового вікна.
 2. Характер комплектуючих.
 3. Ціна доставки і монтажу.
 4. Додаткові вимоги до товару або сервісу.

Виконуємо розрахунок вікон по типорозміру

Для початку врахуйте технологічний варіант вікна: одно-, дво-, трьохстулкове, глухе або з одним (двома) відкриванням, наявність фрамуги. Для цього в віконному калькуляторі передбачена система фільтрів.

Щоб визначити параметри вікна, зробіть завмер ширини і висоти по видимій частині зсередини. Фахівці радять додати 50 мм по ширині і 25 мм по висоті, щоб отримати результат, найбільш наближений до реальних розмірів майбутнього виробу.

А ось при розрахунку вартості металопластикового вікна нестандартної форми - арочного, круглого, трикутного або багатокутного - без консультації майстра не обійтися, так як від форми залежать і розміри, і особливості виробництва, монтажу.

Калькулятор пластикових вікон: дані за складовими

 1. Вибираємо профіль. Враховуйте особливості приміщення - кімната в квартирі або дача, приватний будинок або технічна споруда. Від цього залежить вибір профілю, найбільш підходящого по енергозберігаючим і шумоізоляційним характеристикам. Наприклад, для кухні або вітальні підійде профіль оптимум-класу, а в дитячій краще встановити дорогу теплосберегающую п'ятикамерну систему.
 2. Вибираємо склопакет . За допомогою онлайн калькулятора вікон простіше визначитися, чому віддати перевагу: поширений і доступний за ціною однокамерний або теплозберігаючі двокамерний варіант.
 3. Вибір фурнітури і додаткових комплектуючих . Надійна фурнітура та комплектуючі - значна складова вартості пластикових вікон. Калькулятор порахує ціну з урахуванням наявності, розмірів і фактури підвіконня, козирка, відливу, противомоскитной сітки, тонування вікна, противовзломной системи та ін.

Вартість монтажу

Буде залежати від типу - звичайна установка або Евромонтаж. Останній - більш вигідна в плані герметичності, теплозбереження, захисту від цвілі та інших мікроорганізмів, але дорогий.

В ціну також можуть входити умови доставки: підйом на поверх або доставка по області.

Додаткові вимоги

Це можуть бути:

Купуючи металопластикові вікна в Києві, скористайтеся онлайн калькулятором сайту.

Використання калькулятора вартості металопластикових вікон дозволяє реально оцінити свої фінансові можливості і зробити свідомий вибір профілю, склопакета і комплектуючих в залежності від естетичних запитів господаря і потреб приміщення. Це стимулює детальне ознайомлення не тільки з цінами, але і якісними характеристиками основних складових ПВХ-вікна і допомагає більш професійно розбиратися в асортименті.

КИЇВ

 1. 0 800 609 609 (Безкоштовно)
 2. 044 225 81 05 (Київ)
 • zakaz@salamander.com.ua
 • вул. Євгена Сверстюка 11Б, БЦ Armaris (Корпус В, вхід із двору)
 • Пн - Пт 9:00 - 19:00
 • Сб 10:00 - 15:00