Компанія Salamander - «ВИБІР СПОЖИВАЧА 2018»

Заслужена нагорода: компанія Salamander - «ВИБІР споживача 2018»

 

Друзі, ділимося з Вами чудовою новиною: ми отримали золоту статус-медаль «ВИБІР СПОЖИВАЧА 2018»! Медаль підтверджена Національним сертифікатом, а «СаламандерІндустрі Продукті Україна» тепер офіційно знаходиться в державному реєстрі найкращих постачальників товарів та послуг України!

Як все починалося?

Наш шлях до успіху стартував в 1999 році: саме тоді, вікна «Саламандер» вперше з'явилися на українському ринку. А вже 10 років, з 2009-го, існує «СаламандерІндустрі Продукті Україна» - дочірня компанія відомого в всьому світі німецького бренду. Ми невимовно раді, що продуктивна робота принесла свої плоди: не тільки довіру покупців, а й визнання нашої компанії на державному рівні!

Детальніше про медаль

Нагорода базується на експертній оцінці, проведеній Всеукраїнським галузево-аналітичним центром. До уваги бралися такі фактори, як:

Медаль «ВИБІР СПОЖИВАЧА 2018» свідчить про значний внесок нашої компанії в розвиток галузі, а також про надійність, високу якість наших послуг для клієнтів та партнерів. Стандарти роботи компанії Salamander тепер підтверджені не лише сотнями відгуків задоволених покупців, а й державною нагородою.

Ми щиро дякуємо всім Вам за довіру до торгової марки «Вікна Salamander». Внесок наших клієнтів в розвиток бренду та закріплення його позитивного іміджу неоціненний!


Залишити заявку на онлайн-консультацію

Ваше ім'я:

Ваш телефон:

Ваша почта:

Відгуки

КИЇВ

  1. 0 800 609 609 (Безкоштовно)
  2. 044 225 81 05 (Київ)
  • zakaz@salamander.com.ua
  • вул. Володимиро-Либідська, 16
  • Пн - Пт 9:00 - 19:00
  • Сб 10:00 - 15:00