Безкоштовний замір

Якщо ви зібралися робити ремонт або просто замінити старі, зношені двері або вікна на нові, сучасні, що гармонійно вписуються в дизайн інтер'єру, то в першу чергу необхідно викликати замірника. Цей етап стає певною гарантією того, що при виготовленні тієї чи іншої конструкції конкретно під ваші отвори будуть дотримуватися і особливості цих самих отворів (розміри, виступаючі частини і т.д.), ваші вимоги і побажання, а також можливість втілити в життя ваші побажання , виходячи з конструкційних особливостей і можливостей будівлі. Якщо ж щось виконати не вийде, то замірник завжди зможе щось порадити і порекомендувати. Можна сміливо говорити про те, що виклик замірника і зняття точних розмірів на місці - це 50-відсоткова гарантія надійності майбутньої конструкції, а також її правильного монтажу та зручності використання в подальшому.

Переваги виклику замірника нашої компанії

Виклик нашого замірника абсолютно безкоштовний, а багаторічний досвід роботи і висока кваліфікація кожного співробітника дозволяє:

Плюс до всього, наші замірники володіють правом укладати договори на місці, тобто для оформлення замовлення на виготовлення конструкції вам не доведеться навіть виходити з дому.

Безкоштовний виїзд замірника компанії «Salamander Industrie Produkte» на будинок - це гарантія виготовлення будь-якої конструкції в точній відповідності розмірам отвору та з дотримання ваших побажань!

 

* Послуга "Безкоштовний замір" діє тільки в межах міста Києва та Одеси. Виклик замірника за межі міста оплачується окремо, вартість можна дізнатися у менеджерів нашої компанії


Залишити заявку на онлайн-консультацію

Ваше ім'я:

Ваш телефон:

Ваша почта:

Відгуки

КИЇВ

  1. 0 800 609 609 (Безкоштовно)
  2. 044 225 81 05 (Київ)
  • zakaz@salamander.com.ua
  • вул. Володимиро-Либідська, 16
  • Пн - Пт 9:00 - 19:00
  • Сб 10:00 - 15:00