Установка пластикових вікон в дерев'яному будинку

Установка пластикових вікон в дерев'яному будинку: прийнятна ціна та висока якість

Установка вікон ПВХ в дерев'яному будинку - складний процес, зі своєю специфікою та особливостями. Через нестандартні розміри і форми, різні технічні нюанси і тонкощі, установка пластикових вікон в дерев'яному будинку вимагає певних умінь і навичок.

Часто виникає питання: як правильно вставити пластикові вікна в дерев'яному будинку? У гонитві за економією, багато хто шукає рішення в Інтернеті, і займаються цим самостійно. В результаті, вікна з ПВХ не виконують свої функції, виникають проблеми при провітрюванні, накопичується конденсат і т.п. Для того, щоб пластикові вікна добре зберігали тепло, захищали від шуму, створювали затишну та комфортну атмосферу в домі, необхідно довіритися професіоналам. Магазин Salamander готовий запропонувати якісні склопакети як стандартного розміру, так і незвичайної форми, виконаних на замовлення, для установки в дерев'яних будинках. Більше інформації - дивіться на сайті або за вказаними телефонами.

Пластикові вікна в дерев'яному будинку: особливості установки

Магазин Salamander пропонує комплексний набір послуг з монтажу пластикових вікон в дерев'яний будинок, який складається з етапів, про які - нижче.

  1. установка пластикових вікон в старому дерев'яному будинку. В такому випадку команда наших фахівців проводять демонтаж старих вікон: майстри знімають стулки і підвіконня, щоб дістатися до старої дерев'яної рами, яку далі видаляють за допомогою спеціальних будівельних інструментів;
  2. установка вікон ПВХ в новому дерев'яному будинку. Насамперед майстри встановлюють окосячку, щоб уникнути гудіння і свисту віконної конструкції. Також це забезпечує надійність і стійкість вікна навіть після усадки стін дерев'яного будинку, яка неминуча.

Скління котеджів дерев'яних будинків від магазину Salamander - це якість, надійність, професіоналізм і індивідуальний підхід. Скористайтеся цією послугою прямо зараз, і ви не пошкодуєте!


Залишити заявку на онлайн-консультацію

Ваше ім'я:

Ваш телефон:

Ваша почта:

Відгуки

КИЇВ

  1. 0 800 609 609 (Безкоштовно)
  2. 044 225 81 05 (Київ)
  • zakaz@salamander.com.ua
  • вул. Володимиро-Либідська, 16
  • Пн - Пт 9:00 - 19:00
  • Сб 10:00 - 15:00