Як доглядати за пластиковими вікнами?

Дотримуючись правил даної інструкції, Ви зможете підтримувати вікна в найкращому вигляді. Як відомо, експлуатаційні характеристики конструкцій, а саме зовнішній вигляд і функціональність, безпосередньо залежать від того, правильно Ви за ними доглядаєте чи ні.

Догляд за профілем (ПВХ і алюмінієвий)

Для очищення профілю ПВХ підійде простий мильний розчин, без вмісту абразивних (тих, які можуть подряпати поверхню) речовин. Наносити миючий склад на поверхню рами слід за допомогою м'якої тканини. Миючий засіб повинен природним чином висохнути, після чого раму потрібно протерти за допомогою вологої серветки.

Спирт, ацетон і органічні розчинники не підійдуть для очищення профілю ПВХ, оскільки його склад буде руйнуватися під впливом кислот. Те ж стосується і ламінованих поверхонь профілю.

Фурнітура

Всі деталі фурнітури потрібно ретельно захищати від різних забруднень. Мінімум раз на півроку необхідно проводити змащування всіх рухомих елементів фурнітури. Для цих цілей підійде вазелін (технічний) або машинне масло. Також у продажу є спеціальні засоби по догляду за фурнітурою.

Як доглядати за гумовими ущільнювачами

Під час експлуатації вікон ущільнювачів також властиво зношуватися і старіти. Для того, щоб вони якомога довше зберігали свої експлуатаційні якості (здатність відштовхувати вологу), їх рекомендують не рідше двох разів на рік очищати від забруднень за допомогою вологих серветок і протирати спеціальними засобами. При обробці слід використовувати тканину з хорошим всмоктуючим ефектом.

Дренажні отвори

Абсолютно всі пластикові вікна оснащені спеціальними отворами, через які волога виводиться назовні. Вони знаходяться з зовнішньої сторони внизу рами (відкрийте стулку, і Ви легко їх знайдете). Проводьте огляд дренажних отворів регулярно і видаляйте всі можливі забруднення.

Як уникнути появи конденсату

Щоб не утворювався конденсат, в першу чергу необхідно забезпечити правильний температурний режим в приміщенні - не нижче +20 за Цельсієм. Вологість повітря може варіюватися від 45 до шістдесяти відсотків. Щоб на вікнах не збирався конденсат на склі з внутрішньої сторони, необхідно стежити за тим, щоб потоки теплого повітря від батарей опалення не були перекритими.

Щоб циркуляція повітря в кімнаті була достатньою, рекомендовано не вішати на вікна штори з дуже щільної тканини.

Провітрюйте приміщення кілька разів на день, щоб уникнути запотівання скла. Для цього необхідно повністю відкрити стулки і залишити на 10 хвилин.


Відгуки

КИЇВ

  1. 0 800 609 609 (Безкоштовно)
  2. 044 225 81 05 (Київ)
  • вул. Володимиро-Либідська, 16
  • Пн - Пт 9:00 - 19:00
  • Сб 10:00 - 15:00