Теплий монтаж

Теплий монтаж пластикових вікон Salamander

Якщо Ви вирішили замінити старі віконні конструкції на сучасні металопластикові вікна, то потрібно в першу чергу подбати про якісний монтаж. Адже від правильного з'єднання стіни та вікна буде залежати втрата тепла та накопичення вологи в приміщенні. Величезні неприємності чекатимуть в майбутньому мешканців, якщо монтажні шви при установці були виконані без дотримання правильної технології. Неякісна установка пластикових вікон створює «містки» в швах, через які виникає велика втрата тепла.

Що таке Євромонтаж Саламандер?

Замовляючи установку пластикових вікон, слід звернути увагу на Євромонтаж або як його ще називають «теплий монтаж». Це технологія, яка забезпечує відмінне енергоощадження та гідроізоляцію.

Головний принцип теплого монтажу Salamander полягає в тому, щоб монтажний шов був більш герметичний всередині приміщення, ніж зовні.

Три шару герметизації:

  1. Внутрішня герметизація досягається за рахунок проклейки стрічки, яка не дає проникнути волозі зсередини.

  2. Середній шар - задування піною. Ця куля захищає від шуму, пилу, вологи.

  3. Зовнішня герметизація досягається за рахунок проклеювання паропропускною стрічкою зовнішніх швів. Цей бар’єр не дає проникнути дощовій воді всередину приміщення та не виводить зайву вологу зсередини. Діє за принципом однобічної пропускної мембрани.

Основні переваги «теплого монтажу» Salamander:

Купити фірмові вікна Саламандер можна на офіційному сайті компанії. Виробник вже багато років займає лідерські позиції на ринку в Україні. Професійна команда менеджерів допоможуть визначитися з вибором та замовити теплий монтаж в Одесі, Києві, Харкові та інших населених пунктах в Україні.


Відгуки

КИЇВ

  1. 0 800 609 609 (Безкоштовно)
  2. 044 225 81 05 (Київ)
  • вул. Володимиро-Либідська, 16
  • Пн - Пт 9:00 - 19:00
  • Сб 10:00 - 15:00