Как выбрать стеклопакеты?

Як вибрати склопакети для заміського будинку?

У вас в будинку старі дерев'яні вікна, які ви зважилися поміняти? Тоді варто задуматися про двокамерні профілі, що не пропускають вологу і протяг в будинок. Звичайно ж, можна вибрати бюджетний варіант, але якість буде не такою! Двокамерні склопакети дозволяють зберегти в квартирі дорогоцінне тепло в зимовий період часу, не пропускає вологу, протяги, мороз в будинок. Звичайно ж, можна підібрати металопластикове вікно з декількома опціями, які забезпечать комфортне кондиціонування.

Бажаєте знати, як здійснюється установка нового склопакета? Спочатку слід провести демонтаж дерев'яного вікна. Застарілу конструкцію виймають з отвору, відбувається розпил ножівкою або ж циркулярною пилкою поперечини. Після цього перфоратор допомагає прибрати стару штукатурку, і готуємо місце для установки.

При демонтажі краще працювати в парі, тому що одному складно виконати такий обсяг роботи і не поранитися.

Варто відразу дізнатися, що для повноцінного монтажу вікна потрібно видалити старе дерев'яне вікно.

Для цього знадобиться добре підготувати квартиру:

Після того, як старе вікно було видалено, і область була зачищена для установки, можна приступати до безпосереднього монтажу нового віконного профілю.

Етапи:

Після того, як буде встановлено нове вікно, слід прибрати все будівельне сміття і, звичайно ж, вимити склопакети. До слова, їм особливий догляд не потрібно, тому чистка буде проводитися легко і просто.

Бажаєте, щоб вікна простояли дуже довго? Тоді варто звернутися за допомогою до фахівців. Тільки професіонали зможуть якісно і надійно провести монтаж.


Відгуки

КИЇВ

  1. 0 800 609 609 (Безкоштовно)
  2. 044 225 81 05 (Київ)
  • вул. Володимиро-Либідська, 16
  • Пн - Пт 9:00 - 19:00
  • Сб 10:00 - 15:00